Individuální

hodiny

Art koučink

Rozvoj tvůrčích schopností a tvůrčího procesu, uvolnění kreativních bloků. Kreativní řešení problémů pracovních i v osobním životě. Rétorika, sebevyjadřování, sebeprezentace a podpora autenticity. Léčivá síla umění a art jóga - pohyb nám pomáhá.

Antistresový trénink

Antistresový trénink - jak uvolnit psychické napětí a stres

Relaxační techniky, meditace mindfulness,aktivní imaginace.

Individuální hodina jógy

Individuální cvičební sestava, meditace a mantra pro váš osobní rozvoj či pro podporu v náročných situacích.

Sat Nam Rasayan

Léčivé umění z jógové tradice, uvolňující napětí a stres v těle i na duši, hluboká relaxace a podpora sebeléčebných procesů.

Doteková terapie

Harmonizační masáž pro hlubokou regeneraci těla i mysli, prováděná v oblečení za pomoci tanatoterapie, aromaterapie a bioenergetiky.

Požehnání a léčení lůna a podpora ženské energie

Jako Moon mother nabízím léčení v souladu se zasvěcením a učením Mirandy Gray.

Individuální konzultace stojí 1000 Kč za hodinu.

 

Ano, dělám Umělcovu cestu, jógu, kurzy seberozvoje, rétoriku, spoustu dalších věcí, a dělám to naplno. Život je krásný. Ženy, které pečují o ženy, aby zářily svým mužům, partnerům, ale i svým dětem a všem okolo. Moje motto je: žít život se smíchem, vědomě, naplněně, a nechat se přitom hýčkat. S radostí se tak s vámi dělím o to nejlepší, co jsem se naučila. Projekt Život je krásný, seberozvojové kurzy, meditace, jóga, umělcova cesta, ženská témata, mindfulness, moon mother, sat nam, rasayan, doteková terapie, rétorika, relaxace